Turnuva Takvimi

Turnuva Takvimi

 

IMP   MP       Katılımcı Listesi        
bbo Turnuva Takvimi
Pazartesi   21:10   3 Bord x 6 Tur       IMP   Yeşil MP
Salı   21:10   3 Bord x 6 Tur   Hazır Eller Okan Dinç   IMP   Yeşil MP
Çarşamba   21:10   3 Bord x 6 Tur       IMP   Yeşil MP
Perşembe   21:10   3 Bord x 6 Tur       IMP   Yeşil MP
Cuma   21:10   3 Bord x 6 Tur       IMP   Yeşil MP
Cumartesi   14:30   Bireysel       IMP    
Cumartesi   21:10   2 Bord x 9 Tur       MP   Yeşil MP
Pazar   17:00   2 Bord x 8 Tur   Yürüyen Köşk Turnuvası ( MP )
Pazar   21:10   2 Bord x 9 Tur       MP   Yeşil MP
IMP   MP       Katılımcı Listesi        
bbo Turnuva Takvimi
Pazartesi   21:10   3 Bord x 6 Tur       IMP   Yeşil MP
Salı   21:10   3 Bord x 6 Tur   Hazır Eller Okan Dinç   IMP   Yeşil MP
Çarşamba   21:10   3 Bord x 6 Tur       IMP   Yeşil MP
Perşembe   21:10   3 Bord x 6 Tur       IMP   Yeşil MP
Cuma   21:10   3 Bord x 6 Tur       IMP   Yeşil MP
Cumartesi   14:30   Bireysel       IMP    
Cumartesi   21:10   2 Bord x 9 Tur       MP   Yeşil MP
Pazar   17:00   2 Bord x 8 Tur   Yürüyen Köşk Turnuvası ( MP )
Pazar   21:10   2 Bord x 9 Tur       MP   Yeşil MP

http://clubs.vugraph.com/bbsk/eventresults.php?event=285487 Kulübümüzde görevli direktör arkadaşlar:
1- Kulübümüz 11.00 de açılacak, O gün görevli direktör arkadaşlar en geç 11.45 de kulüpte olacak ve Kulüp üye telefon listesinden briç oynama ihtimali olan arkadaşları telefonla arayarak başlayacak turnuvalara davet edecek.
2-Kulübe gelen kişilere ev sahipliği yapacak , ortak bulamayan kişiler direktörlere bildirdiklerinde onlara ortak bulacak, gerektiğinde masa tamamlamak adına kendisi oynayacak.
3- 14.00 turnuvasından önce yeterli sayıda oyuncu varsa  ve zaman uygunsa takım maçı organize edecek.
4- Programlara müdahele dışında direktör arkadaşlar her zaman oyun salonunda ve oyun aralarında  oyuncuların arasında olacaklar.
5- Masada çıkan anlaşmazlıklarda tüm oyuncular mutlaka direktörü çağıracak, direktör TBF kurallarına göre çözüm bulacak.
6- Direktörler turnuva düzenini sağlamak adıda TBF ve kulüp sükunetini sağlamak adına kulübümüz yönetim kurulu disiplin kararları çerçevesinde cezai işlem yapma yetkisine sahiptirler.

PRENSİPLER:
1- Magic Contes dışında briç skor hesaplama proğramı kullanılmayacak. Bu proğramın düzenleyebildiği turnuva şekilleri hazırlanacak.
2- Çarşamba ve Cuma günleri günde üçer adet turnuva yapılacak.{2 trv mini (14-16 Bord) ve 1 trv midi (20-21 Bord) Bu turnuvalarda İMP puan hesaplanacak.Ekim ayından itibaren her ay bu turnuvaların en az 12 sine katılan oyuncular arasında ödüllü sıralama yapılacak.
3- Çarşamba günü akşamı Setbaşı turnuvası yapılmaya devam edecek, aynı zamanda kulüteki Midi turnuvada  yapılacaktır.
4- Perşembe ve Pazar MP ikili formarında turnuva düzenlenecek.
5- Salı ve Perşembe gündüz turnuvaları İMP 24-28 bord yapılacak. 3-4 Masa Howel, 5+ MAsa Michels.
6- TBF hazırladığı simultene tarihleri çakıştığında (Gece ve Gündüz Simultene) federasyon Simultane turnuvası yapılacak.
7- Cumartesi 14.00 ve 17.45 aralığında (5x6) 5Tur, 6Bord =30 bord yada 4x7=28Bord Barometre Michels İMP  turnuva düzenlenecek.
8- Pazartesi günleri yönetimin aksi kararı olmadığı sürece Kulüp turnuvası yapılmayacak.
9- Her ayın son haftası SALI akşamı Kulüp standartına göre BİREYSEL TURNUVA yapılacak 6 tur sonra alınan İMP puan toplamına göre sıralama ödüllü olacak. (Deneme uygulamaları sonrasında başlanacak, tarih ayrıca duyurulacak)
10- Mini turnuvalar 3-4 masa ise 3x5 veya 2x7 bord  Howel, 5+ masa ile 3x5 veya 4x4 Michels olarak düzenlenecek.
11- TBFederasyonunun Akşam ve gündüz similtane turnuva ücretleri kişi başına 2TL federasyona verildiği için üyeler için 12 TL olacak.
Üye olmayan kişiler SİMULTANE turnuvalarda 2TL, MAX TURNUVALARDA hafta için 1TL, Hafta Sonu 2 TL fazla ücret vereceklerdir.
12- Devlet memurluğu nedeniyle kulübümüze üye olması yasal olarak mümkün olmayan, ama üye aidatı veren kişilerden, hafta sonu ve simultane turnuvalarında üye ücreti alınacaktır.
13- Gündüz turnuvaları 14.00 de, akşam turnuvaları 19.45 de başlayacak.
14- Lise ve Üniversite öğrencilerinden, 23 yaşından küçük gençlerden turnuva ücreti alınmayacaktır.

 

Salı   Çarşamba   Perşembe   Cuma   Cumartesi   Pazar
Max Turnuva   Mini Turnuva-1   Max Turnuva   Mini Turnuva-1   Max Turnuva   Max Turnuva
Başlangıç saati 14.00   Başlangıç saati 14.00   Başlangıç saati 14.00   Başlangıç saati 14.00   Başlangıç saati 14.00   Başlangıç saati 14.00
24-28 Bord (IMP)   14-16 Bord (IMP)   24-28 Bord (IMP)   14-16 Bord (IMP)   Swiss-Butler   24-28 Bord (İKİLİ)
Üye: 6 TL   Genel: 3 TL   Üye: 6 TL   Genel: 3 TL   Üye: 10 TL   Üye: 10 TL
                Simultane 12 TL    
                     
    Mini Turnuva-2       Mini Turnuva-2        
    Başlangıç saati 15.45       Başlangıç saati 15.45        
    14-16 Bord (IMP)       14-16 Bord (IMP)        
    Genel: 3 TL       Genel: 3 TL        
                     
                     
Max Turnuva   Midi Turnuva   Max Turnuva   Midi Turnuva        
Başlangıç saati 19.45   Başlangıç saati 19.45   Başlangıç saati 19.45   Başlangıç saati 19.45        
24-28 Bord (IMP)   20-21 Bord (IMP)   24-28 Bord (İKİLİ)   20-21 Bord (IMP)        
Üye: 6 TL   Genel: 4 TL   Üye: 6 TL   Genel: 4 TL        
    Simultane 12 TL   Simultane 12 TL            
   


*Duyuru
*1minör Dbl Cevapları-BBSK2020
*XYZ KONVANSIYONU 25022020 BBSK
*TOPLAM LÖVE KURALI Faktörler BBSK-2020
*PRATİK BRİÇ BİLGİLER BBSK-2020
*OYUN SEVİYE BELİRLEME HESABI-ALINACAK EL SAYISI-2020 BBSK
*MULTİ 2D-Akale 2020
*MAJÖR AÇIŞA FORSİNG SANZATU TRANSFER SİSTEM-Nafiz ZORLU 2021
*LEBENSON KULLANIM ALANLARI VE OZELLIKLERI-BBSK2020
*KONTROL CUIBID ILE SINGELTON DEKLERELERININ TESBITI' CEVABI VE YAKLASIM-BBSK2020
*İNVERTED MİNÖR-Nafiz Zorlu2020
*ALIŞILMAMIŞ 2NT DEFANSI 2020 bbsk
*4NT KEYKART CEVAPLARI-BBSK2020-ULUDAĞ
*2NT KONVANSİYONU-N.Zorlu-2020
*2KARO EKREN KONVANSİYONU-BBSK2020
*1karo 1NT Konvansiyonu N.Zorlu-2020